Підключення

Підключення

У місцях установки розеток і вимикачів необхідно за допомогою спеціальних інструментів висвердлити гнізда під установку металевих коробок, де і закріплюються прилади. Ці коробки, так само, як і монтажні, протяжні і розпаєчні встановлюються за спеціальною технологією.

Вона передбачає виконання кількох обов'язкових операцій, які повинні забезпечити надійне з'єднання труби і коробки в єдине ціле, щоб зафіксувати надійний контакт між усіма елементами. Контакт необхідний для заземлення всієї конструкції. Якщо монтаж електропроводки в дерев'яному будинку забезпечив безперервність ланцюга всієї металевої конструкції, то досить виконати заземлення тільки на розподільному щиті. У разі можливих розривів, необхідна установка додаткового заземлюючого проводу, який з'єднується способом пайки з кожної коробкою і трубою.

Заземлення електричної мережі в дерев'яному будинку є дуже важливим елементом забезпечення пожежної та електричної безпеки, оберігаючи від можливого іскріння і перегріву елементів ланцюга.

Існує кілька варіантів кріплення коробок до труб. Найнадійнішим і якісним є пайка або зварювання. Вони забезпечують максимально надійний контакт, захищені від корозії і стійкі до механічних впливів. У разі застосування мідних труб, їх кінці, що знаходяться в коробці, розвальцьовуються. Якщо труби сталеві - то з'єднання з коробкою відбувається за допомогою закручування гайок.

Розподільні й технологічні коробки повинні відповідати класу захисту не нижче IP -54, що відповідає захисту від проникнення промислового і побутового пилу всередину об'єму і запобіганню від попадання в коробку бризків води.

Виконані роботи

Веб-портал JooMix.